Asmenų aptarnavimas

     Asmenys Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos aptarnaujami vieno langelio principu. Prašymai, skundai, pranešimai ir kiti dokumentai priimami:

1. Inspekcijos priimamajame – Bendrųjų reikalų skyriuje (raštinėje, I aukšte) (Vilniuje, A. Vienuolio g. 8), arba el. p. info@vtpsi.lt. Primename, kad el. paštu pateikti minėti dokumentai turi būti pasirašyti teisinę galią turinčiu elektroniniu parašu (žr. toliau nurodytas taisykles).
Pasiteirauti dėl prašymų, skundų, pranešimų ir kitų dokumentų priėmimo, registracijos ir pan. galima telefonais (8 5) 207 4787 ir (8 5) 207 4789.

Darbo laikas:

  • pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 8 iki 17 val.;
  • antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 18 val.;
  • penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val.;

2. Inspekcijos teritoriniuose departamentuose (žr. Kontaktai)

Asmenų prašymų, skundų (pranešimų) nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos taisyklės

Asmenų konsultavimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos taisyklės

     Gerbiamieji interneto svetainės lankytojai, Inspekcija, siekdama pagerinti aptarnavimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, Jūsų poreikius, vykdo anoniminę apklausą. Prašytume atsakyti į anketos klausimus. Užtruksite ne ilgiau kaip 1 ar 2 minutes. Vertiname Jūsų kiekvieno nuomonę, tad iš anksto dėkojame už atsakymus, kurie padės įvertinti paslaugų kokybę, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą. Konfidencialumas garantuojamas. Jūsų nuomonė apie aptarnavimo kokybę

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-05-07