Asmenų aptarnavimas

Asmenys Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos aptarnaujami vieno langelio principu. Prašymai, skundai ir kiti dokumentai priimami:

1. Inspekcijos priimamajame – Administravimo skyriuje (raštinėje, I aukšte) (Vilniuje, A. Vienuolio g. 8), arba el. p. info@vtpsi.lt. Primename, kad asmenų prašymai raštu, atsiųsti Inspekcijai elektroninėmis priemonėmis turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu arba suformuoti elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą (pvz., pdf formatu, faksimilinio ryšio priemonėmis), išskyrus prašymus į kuriuos nepažeidžiant asmens, kuris kreipiasi, kitų asmenų ar Inspekcijos interesų, galima atsakyti tą pačią dieną, juo perskaičius (tokie prašymai Inspekcijos dokumentų valdymo informacinėse sistemose neregistruojami, o atsakymai į tokius prašymus teikiami tą pačią dieną), ir prašymus suteikti konsultaciją  (atsakymą į asmens paklausime pateiktą (-us) klausimą (-us) teritorijų planavimo ir statybos valstybinę priežiūrą reglamentuojančių ir su jais susijusių teisės aktų nuostatų taikymo klausimais). 

Asmenų skundai raštu, atsiųsti Inspekcijai elektroninėmis priemonėmis turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu arba suformuoti elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą (pvz., pdf formatu, faksimilinio ryšio priemonėmis).
Pasiteirauti dėl prašymų, skundų ir kitų dokumentų priėmimo, registracijos ir pan. galima telefonais (8 5) 207 4799 ir (8 5) 207 4789.

Darbo laikas:

  • pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 8 iki 17 val.;
  • antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 18 val.;
  • penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val.;

2. Inspekcijos teritoriniuose departamentuose (žr. Kontaktai)

Asmenų prašymų, skundų (pranešimų) nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos taisyklės

Asmenų konsultavimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje prie Aplinkos ministerijos taisyklės

     Gerbiamieji interneto svetainės lankytojai, Inspekcija, siekdama pagerinti aptarnavimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, Jūsų poreikius, vykdo anoniminę apklausą. Prašytume atsakyti į anketos klausimus. Užtruksite ne ilgiau kaip 1 ar 2 minutes. Vertiname Jūsų kiekvieno nuomonę, tad iš anksto dėkojame už atsakymus, kurie padės įvertinti paslaugų kokybę, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą. Konfidencialumas garantuojamas. Jūsų nuomonė apie aptarnavimo kokybę

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-09-04