• Vadovybė
    Tel. , Faks. (8 5) 272 3620, El. p. , Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Renata Planutienė
    L. e. viršininko pareigas
    204
    Vytautas Ambrazas
    L. e. kanclerio pareigas
    208
    Aidas Valys
    Inspekcijos vyriausiasis patarėjas
    203
    Jūratė Pliusnytė
    Patarėja
    207
    Veslava Komarovič
    Patarėja
    207
    Gita Šematovičiūtė
    Patarėja
    108
    Kristina Šimonytė
    Vyriausioji specialistė
    107
  • Atstovas viešiesiems ryšiams
    Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Ričerdas Indrašius
    Vyriausiasis specialistas
    210
  • Konsultavimo skyrius
    Tel. Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Lilija Bičkaitienė
    L. e. vedėjo pareigas
    209
    Vida Aliukonienė
    Patarėja
    207
    Asta Kazickienė
    Vyriausioji specialistė
    210
    Valentina Linkuvienė
    Vyriausioji specialistė
    209
    Juozas Sūdžius
    Vyriausiasis specialistas
    210
    Ričerdas Indrašius
    Specialistas
    210
    Mindaugas Kuliešius
    Specialistas
    207
  • Vidaus tyrimų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Aidas Valys
    Inspekcijos vyriausiasis patarėjas (laikinai vykdo vedėjo funkcijas)
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (203 kab.)
    Mindaugas Kėrys
    Patarėjas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (109 kab.)
    Beata Mockienė
    L. e. patarėjo pareigas
    Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (214 kab.)
    Jurgita Kovalevskaja
    L. e. patarėjo pareigas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (109 kab.)
    Loreta Ercienė
    Vyriausioji specialistė
    Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (214 kab.)
  • Veiklos gerinimo skyrius
    Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Ramūnas Druktenis
    Vedėjas
    110
    Irena Jarušaitienė
    Vyriausioji specialistė
    110
  • Administravimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Rasa Tašlinskienė
    L. e. vedėjo pareigas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (102 kab.)
    Žilvinas Juška
    Patarėjas (viešųjų pirkimų klausimais)
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (102 kab.)
    Lina Bingelytė
    Specialistė
    204
    Eglė Ginčienė
    Specialistė
    nuotolinė darbo vieta
    Neringa Molienė
    Specialistė (raštinė)
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (111 kab.)
    Inga Stankevičienė
    Specialistė (raštinė)
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (101 kab.)
    Rasa Šatrauskaitė
    Specialistė (raštinė)
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (101 kab.)
    Jurgita Čereškienė
    Specialistė (raštinė)
    Maironio g. 9, Utena (201 kab.)
    Gintarė Putrienė
    Specialistė (raštinė)
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (203 kab.)
    Ramunė Gajauskienė
    Specialistė (raštinė)
    Naujoji g. 2, Alytus (313 kab.)
    Lina Petrauskienė
    Specialistė (raštinė)
    Danės g. 17, Klaipėda (322 kab.)
    Inga Kašinskienė
    Specialistė (raštinė)
    Danės g. 17, Klaipėda (322 kab.)
    Dainora Minelgienė
    Specialistė (raštinė)
    Respublikos g. 47-3, Telšiai (7 kab.)
    Ingrida Valavičienė
    Specialistė (raštinė)
    Vilniaus g. 263, Šiauliai (326 kab.)
    Rima Židonienė
    Specialistė (raštinė)
    Respublikos g. 38, Panevėžys (409 kab.)
    Guoda Gumbrevičiūtė
    Kvalifikuota darbuotoja
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (107 kab.)
  • Informacinių sistemų valdymo skyrius
    Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Inga Šereikienė
    L. e. vedėjo pareigas
    103
    Jurgita Augustinavičienė
    Patarėja
    103
    Vytas Varkavičius
    Specialistas
    R04
    Tomas Raščius
    Specialistas
    102
    Jaunius Krivickas
    Specialistas
    103
    Dalius Žebuolis
    Specialistas
    nuotolinė darbo vieta
  • Išteklių valdymo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Robertas Meškauskis
    L. e. vedėjo pareigas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (105 kab.)
    Eglė Čiukšienė
    Vyriausioji specialistė
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (105 kab.)
    Diana Mateikienė
    Specialistė
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (105 kab.)
    Renata Šilinskaitė
    Specialistė
    Maironio g. 9, Utena (101 kab.)
    Vytautas Rimkus
    Specialistas
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (204 kab.)
    Irina Kugakova
    Specialistė
    Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (208 kab.)
    Oleg Arslanov
    Specialistas
    nuotolinė darbo vieta
  • Teisės departamentas
    Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Diana Jasinavičiūtė
    L. e. direktoriaus pareigas
    211
    • Teisėkūros ir teisės taikymo skyrius
      Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Sonata Pakalnienė
      L. e. vedėjo pareigas
      104
      Kamilė Vilutytė
      L. e. patarėjo pareigas
      104
      Simona Tiškuvienė
      Vyriausioji specialistė
      104
      Milda Stunžėnaitė
      Specialistė
      104
    • Rytų Lietuvos teisės skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Kristina Bernadišiūtė
      Vedėja
      A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius ( 712 kab.)
      Irma Šapokaitė
      Vyriausioji specialistė
      A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius ( 711 kab.)
      Justina Dirmantaitė
      Vyriausioji specialistė
      A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius ( 713 kab.)
      Sigita Narbutytė
      Vyriausioji specialistė
      A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius ( 712 kab.)
      Rimgaudas Kviklys
      Vyriausiasis specialistas
      Maironio g. 9, Utena (102 kab.)
    • Vidurio Lietuvos teisės skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Odeta Gruodienė
      Vedėja
      Naujoji g. 2, Alytus (314 kab.)
      Jolanta Garmuvienė
      Patarėja
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (205 kab.)
      Daiva Gvildienė
      L. e. patarėjo pareigas
      Naujoji g. 2, Alytus (310 kab.)
      Laimutis Vaškevičius
      Vyriausiasis specialistas
      Vytauto g. 28, Marijampolė (308 kab.)
      Neringa Ylienė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g. 12, Kaunas (205 kab.)
      Elena Gudavičienė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (202 kab.)
      Jūratė Germanavičiūtė-Vasiljevienė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (202 kab.)
      Gintarė Baziliukaitė
      Vyriausioji specialistė
      Naujoji g. 2, Alytus (310 kab.)
      Renata Abromavičiūtė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (202 kab.)
      Asta Tvaskienė
      Vyriausioji specialistė
      Respublikos g. 38, Panevėžys (401 kab.)
    • Vakarų Lietuvos teisės skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Tadas Būdvytis
      Vedėjas
      Danės g. 17, Klaipėda (324 kab.)
      Giedrė Pociūtė
      Vyriausioji specialistė
      Danės g. 17, Klaipėda (317 kab.)
      Lina Lemežytė-Girčienė
      Vyriausioji specialistė
      Danės g. 17, Klaipėda (317 kab.)
      Judita Vadeikienė
      Vyriausioji specialistė
      Danės g. 17, Klaipėda (323 kab.)
      Egidijus Mockevičius
      Vyriausiasis specialistas
      Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (207 kab.)
      Dovilė Morkūnaitė
      Vyriausioji specialistė
      Vilniaus g. 263, Šiauliai (324 kab.)
      Jurgita Kurtinaitienė
      Vyriausioji specialistė
      Vilniaus g. 263, Šiauliai (325 kab.)
  • Rytų Lietuvos statybos valstybinės priežiūros departamentas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Lina Kuksėnaitė
    Direktorė
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (404 kab.)
    • Pirmasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Vytautas Jocius
      Vedėjas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (408 kab.)
      Linas Koženiauskas
      Patarėjas
      Ladygos g. 1 (II a.), Anykščiai (209 kab.)
      Gediminas Puškorius
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (202 kab.)
      Edvardas Šveikauskas
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (409 kab.)
      Algimantas Vitkauskas
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (406 kab.)
      Laima Daugėlienė
      Vyriausioji specialistė
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (301 kab.)
      Zbignev Miloševič
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (409 kab.)
      Alicija Matusevič
      Vyriausioji specialistė
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (406 kab.)
      Irena Dembskienė
      Specialistė
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (301 kab.)
    • Antrasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Vytautas Jocius
      Vedėjas (laikinai vykdo vedėjo funkcijas)
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (408 kab.)
      Ramūnas Šablauskas
      Patarėjas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (408 kab.)
      Darius Česnulis
      L. e. patarėjo pareigas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (407 kab.)
      Gediminas Černiauskas
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (401 kab.)
      Kęstutis Kambaras
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (301 kab.)
      Artūras Budrys
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (401 kab.)
      Eugenijus Čiurlys
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (401 kab.)
      Anastasija Moisejenkova
      Vyriausioji specialistė
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (301 kab.)
      Gintautas Jaras
      Specialistas
      A. Vienuolio g. 8 Vilnius (301 kab.)
    • Trečiasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Ona Subačienė
      L. e. vedėjo pareigas
      Vilniaus g. 86, Širvintos (110a kab.)
      Vigantas Piragis
      L. e. patarėjo pareigas
      Vytauto 53, Trakai (306 kab.)
      Gerard Kovalevskij
      Vyriausiasis specialistas
      Vilniaus g. 19, Švenčionys (110 kab.)
      Vidmantas Simanavičius
      Vyriausiasis specialistas
      Maironio g. 9, Utena (214 kab.)
      Kristina Kondratenko
      Vyriausioji specialistė
      Parko g. 14, Visaginas (517 kab.)
      Nijolė Merkienė
      Vyriausioji specialistė
      D. Bukonto g. 18, Zarasai
      Lina Dorošukaitė
      Vyriausioji specialistė
      Elektrinės g. 8, Elektrėnai (116 kab.)
      Giedrius Barzdenis
      Vyriausiasis specialistas
      A. Vienuolio g. 8, Vilnius (110 kab.)
      Algimantas Strazdas
      Vyresnysis specialistas
      Maironio g. 9, Utena (103 kab.)
  • Vidurio Lietuvos statybos valstybinės priežiūros departamentas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Raimondas Dargis
    Direktorius
    Naujoji g. 2, Alytus (312 kab.)
    • Pirmasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Edmundas Danilevičius
      Vedėjas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (410 kab.)
      Aldona Luobikienė
      Patarėja
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (403 kab.)
      Ramūnas Grigaitis
      Patarėjas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (407 kab.)
      Nerijus Gurskas
      Vyriausiasis specialistas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (403 kab.)
      Gintarė Slušnienė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g. 12, Kaunas (406 kab.)
      Arvydas Robertinas Mežvinskis
      Vyriausiasis specialistas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (407 kab.)
      Jūratė Mieldažienė
      Vyriausioji specialistė
      Nuotolinė darbo vieta
      Ieva Tomkevičiūtė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (409 kab.)
      Martynas Jonikavičius
      Vyriausiasis specialistas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (404 kab.)
      Remigijus Šerkšnas
      Vyriausiasis specialistas
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (404 kab.)
      Virginija Garšvė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g.12, Kaunas (407 kab.)
      Gintaras Arlauskas
      Vyriausiasis specialistas
      T. Daugirdo g. 7, Raseiniai.
      Vincas Striūga
      Vyriausiasis specialistas
      T. Daugirdo g. 7, Raseiniai.
      Jurgita Šarapovienė
      Vyriausioji specialistė
      L. Sapiegos g. 12, Kaunas (409 kab.)
    • Antrasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Giedrė Misiūnienė
      Vedėja
      Respublikos g. 38, Panevėžys (407 kab.)
      Rimas Saldis
      Vyriausiasis specialistas
      Kauno g. 21, Jonava (I a.)
      Saulius Paulikas
      Vyriausiasis specialistas
      Dotnuvos g. 2, Kėdainiai (I a.)
      Regina Vaišvilienė
      Vyriausioji specialistė
      Respublikos g. 38, Panevėžys (403 kab.)
      Virginijus Kuolalis
      Vyriausiasis specialistas
      Respublikos g. 38, Panevėžys (406 kab.)
      Eugenijus Paliliūnas
      Vyriausiasis specialistas
      Respublikos g. 38, Panevėžys (404 kab.)
      Raimunda Tamulionienė
      Vyriausioji specialistė
      Respublikos g. 38, Panevėžys (402 kab.)
      Meilė Čeponienė
      Vyriausioji specialistė
      Respublikos g. 38, Panevėžys (411 kab.)
      Remigijus Averinas
      Vyriausiasis specialistas
      Vytauto g. 59, Biržai (308 kab.)
    • Trečiasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Antanas Ramanauskas
      Vedėjas
      Naujoji g. 2, Alytus (309 kab.)
      Zenonas Galadauskas
      Patarėjas
      Vytauto g. 28, Marijampolė (314 kab.)
      Renata Petrovienė
      Vyriausioji specialistė
      Naujoji g. 2, Alytus (315 kab.)
      Nijolė Burneikaitė
      Vyriausioji specialistė
      Naujoji g. 2, Alytus (308 kab.)
      Saulytis Kurtinaitis
      Vyriausiasis specialistas
      J. Basanavičiaus a. 11, Vilkaviškis (208 kab.)
      Galina Vasiliauskienė
      Vyriausioji specialistė
      Vytauto g. 28, Marijampolė (311 kab.)
      Kazys Jautakis
      Vyriausiasis specialistas
      Senamiesčio g. 6, Lazdijai
      Virginija Šyvokienė
      Vyriausioji specialistė
      Senamiesčio g. 6, Lazdijai
      Antanas Pocevičius
      Vyriausiasis specialistas
      Bažnyčios g. 3, Šakiai (103 kab.)
      Gediminas Čaplikas
      Vyriausiasis specialistas
      Vilniaus al. 2, Druskininkai (101 kab.)
      Antanas Smaliukas
      Vyriausiasis specialistas
      Vilniaus al. 2, Druskininkai (101 kab.)
      Jūratė Jotautienė
      Vyriausioji specialistė
      J. Basanavičiaus g. 9, Varėna (2 kab.)
      Gintautas Sereičikas
      Vyriausiasis specialistas
      J. Basanavičiaus g. 9, Varėna (1 kab.)
      Vytautas Košuba
      Vyriausiasis specialistas
      Katedros g. 4, Kaišiadorys
  • Vakarų Lietuvos statybos valstybinės priežiūros departamentas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Renata Kleponienė
    Direktorė
    Danės g. 17, Klaipėda (327 kab.)
    • Pirmasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Lilija Misiulienė
      Vedėja
      Danės g. 17, Klaipėda (328 kab.)
      Dainora Bernotavičienė
      Patarėja
      Danės g. 17, Klaipėda (326 kab.)
      Violeta Mediucha
      Vyriausioji specialistė
      Danės g. 17, Klaipėda (325 kab.)
      Arūnas Dronseika
      Vyriausiasis specialistas
      Plytų g. 61, Palanga
      Dalytė Rapalienė
      Vyriausioji specialistė
      Klaipėdos g. 2 , Gargždai (308 kab.)
      Sandra Čupailienė
      Vyriausioji specialistė
      Plytų g. 61, Palanga
    • Antrasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Ramunė Balsytė
      L. e. vedėjo pareigas
      Tvenkinio g. 1, Kretinga
      Elena Bytautienė
      Patarėja
      Respublikos g. 47, Telšiai (5 kab.)
      Gintautas Sabeckas
      Patarėjas
      Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (209 kab), J. Basanavičiaus g. 2, Šilalė II – 9.00-11.30 (kas antrą mėnesio antradienį) (114 kab.), Tulpių g. 10, Šilutė III – 9.00-11.30 (kas antrą mėnesio trečiadienį)
      Bernardina Rekašienė
      L. e. patarėjo pareigas
      Respublikos g. 47 Telšiai (6 kab.)
      Ramūnas Birškys
      Vyriausiasis specialistas
      Respublikos g. 47 Telšiai (7 kab.), Draugystės g. 24 Mažeikiai III – 9.00-14.30 (kiekvieno mėnesio pirmą ir trečią trečiadienį) (2 kab.)
      Antanas Gelumbickis
      Vyriausiasis specialistas
      Salantų g. 18, Plungė
      Arūnas Tubinas
      Vyriausiasis specialistas
      Vytauto g. 2, Skuodas
    • Trečiasis statybos priežiūros skyrius
      Vardas pavardė
      Pareigos
      Tel.
      Kabineto nr.
      Laimonas Martišauskis
      Vedėjas
      Vilniaus g. 263, Šiauliai (111 kab.)
      Dalia Praniulienė
      L. e. patarėjo pareigas
      Kęstučio g. 4-116, Pakruojis
      Sigitas Brazauskas
      Vyriausiasis specialistas
      Vilniaus g. 263, Šiauliai (111 kab.)
      Artūras Ramanauskas
      Vyriausiasis specialistas
      Vytauto Didžiojo g. 59, Kelmė (1.7 kab.)
      Algimantas Balsys
      Vyriausiasis specialistas
      V. Kudirkos g. 3, Radviliškis
      Vilius Kriščiūnas
      Vyriausiasis specialistas
      L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė (403 kab.)
      Gediminas Čepulis
      Vyriausiasis specialistas
      Žemaičių g. 8, Joniškis (1 aukštas)
  • Teritorijų planavimo valstybinės priežiūros departamentas
    Adresas: A. Vienuolio g. 8, Vilnius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Donata Petrikienė
    L. e. direktoriaus pareigas
    205
  • Pirmasis teritorijų planavimo priežiūros skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Dalia Triūkienė
    Vedėja
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (411 kab.)
    Daina Šarakauskienė
    Vyriausioji specialistė
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (405 kab.)
    Diana Andriuškevičienė
    Vyriausioji specialistė
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (405 kab.)
    Milda Račiūnienė
    Vyriausioji specialistė
    L. Sapiegos g. 12, Kaunas (408 kab.)
    Audrius Katkevičius
    Vyriausiasis specialistas
    Danės g. 17, Klaipėda (320 kab.)
    Jonas Kavaliauskas
    Vyriausiasis specialistas
    Vasario 16-osios g. 6, Tauragė (207 kab.)
    Ina Sviderskienė
    Specialistė
    Danės g. 17, Klaipėda (320 kab.)
  • Antrasis teritorijų planavimo priežiūros skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Barbara Gutkauskienė
    L. e. vedėjo pareigas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (202 kab.)
    Rasa Jakubauskienė
    Patarėja
    Vilniaus g. 263, Šiauliai (324 kab.)
    Algirdas Matulis
    L. e. patarėjo pareigas
    Maironio g. 9, Utena (104 kab.)
    Valdas Noreika
    Vyriausiasis specialistas
    A. Vienuolio g. 8, Vilnius (202 kab.)
    Aušra Šutienė
    Vyriausioji specialistė
    Respublikos g. 38, Panevėžys (408 kab.)
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-09-18