>
2023-05-03

Deklaracijų apie statybos užbaigimą ir pažymų dėl nebaigtos statybos tvirtinimo paslaugas teikiančių įmonių sąrašas

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) skelbia ekspertizės įmonių, teikiančių deklaracijų apie statybos užbaigimą (deklaracija) tvirtinimo ir pažymų apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių (pažyma) tvirtinimo paslaugas, sąrašą.

Statybos inspekcija primena, kad nuo 2023-05-01 pasikeitus Statybos įstatymui deklaracijų tvirtinimo ir pažymų išdavimo paslaugas gali teikti ne tik statybos (jo dalies) ekspertizės rangovai, bet ir statinio projekto (jo dalies) ekspertizės rangovai.

Sąraše skelbiamos įmonės, kurios kreipėsi į Statybos inspekciją, pateikė užpildytą ir pasirašytą paslaugas teikiančių subjektų (naudotojų) formą dėl prieigų prie Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos IS „Infostatyba“ suteikimo ir išreiškė valią, kad jų kontaktai būtų viešai skelbiami.  

Pažymime, kad sąrašas nuolat atnaujinamas ir papildomas, todėl statinio (dalies) ekspertizės rangovai, norintys teikti šias  paslaugasturi užpildyti Paslaugas teikiančių subjektų (naudotojų) formą, ją pasirašyti ir atsiųsti el. paštu [email protected]. Pildant formą reikėtų pažymėti, ar įmonė sutinka, kad jos kontaktinė informacija būtų skelbiama viešai.