Konsultacijų tvarka, esant ekstremaliajai situacijai

Data

2020 08 04

Įvertinimas
0
3640_83a478739fdd765f412c0e748211318a.jpg

Informuojame, kad konsultacijos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybų inspekcija) patalpose teikiamos tik konsultavimo valandomis ir iš anksto sutartu laiku. Išankstinėms konsultacijoms registruotis galima čia https://planuojustatyti.lt/consultations/.

 

Primename, kad į konsultacijas atvykstantiems asmenims privaloma:

- vyresniems nei 6 metų amžiaus lankytojams – dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.),

- laikytis higienos reikalavimų (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir pan),

- laikytis ne mažesnio kaip 1 metras atstumo, išskyrus atvejus, kai Statybų inspekcijos darbuotojas nuo lankytojo atskirtas pertvaromis.

 

Atkreipiame dėmesį:

Konsultacijos statybos ir teritorijų planavimo klausimais teikiamos bendruoju Statybos inspekcijos konsultacijų telefonu (8 5) 207 3333 arba el. paštu info@vtpsi.lt.

Klientai atsakymus į klausimus gali gauti užpildę formą Statybos inspekcijos interneto svetainėje http://vtpsi.lrv.lt/lt/konsultacijos/elektroninis-paklausimas, ar parašę žinutę feisbuke https://www.facebook.com/statybosinspekcija.

Dėl aktualių teisės aktų nuorodų interesantai taip pat gali kreiptis institucijos interneto svetainėje įdiegtos realaus laiko susirašinėjimo platformos priemonėmis http://vtpsi.lrv.lt/tiesiogines-konsultacijos-internetu-del-teises-aktu-aktualiu-redakciju-nuorodu.