2024-04-15

Statybos inspekcija būsimų kolegų lauks renginyje „Karjeros dienos“

Šių metų balandžio 18 Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) komanda dalyvaus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) organizuojamame renginyje „Karjeros dienos“. Renginio metu studentams bus pristatytos praktikos ir darbo galimybės Statybos inspekcijoje, pasidalinta įžvalgomis apie galimą karjeros pradžią. Statybos inspekcijos komanda lauks visų, norinčių pabendrauti VILNIUS TECH Gravity – mokslo talentų ir lyderiaujančių šalies verslų bei modernių organizacijų tarpusavio traukos centre.

Renginys „Karjeros dienos“yra tik vienas iš būdų, kuriuo Statybos inspekcija siekia sustiprinti savo komandą – pritraukti talentingus bei atsidavusius specialistus. Tai - svarbus žingsnis darbo rinkos sėkmės ir naujų profesionalių partnerystės santykių kūrimo link. Tikimasi, kad šis aktyvus dalyvavimas ne tik padės surasti naujus darbuotojus, bet ir sudarys palankias sąlygas geriau suprasti Statybos inspekcijos veiklą, vertybes ir karjeros galimybes.

„Dalyvavimas „Karjeros dienose“ suteikia neįkainojamą galimybę bendradarbiauti su potencialiais jaunaisiais darbuotojais, plėtoti ryšius su švietimo institucijomis ir prisidėti prie statybos sektoriaus naujų specialistų augimo. Tai yra ne tik vienas iš būdų pritraukti naujus talentus, bet ir puiki galimybė dalintis žiniomis, kurti bendruomenę ir skatinti darnų viešojo sektoriaus augimą ir vystymąsi“, teigia Statybos inspekcijos viršininkas Albertas Stanislovaitis.

Jauni puikios kvalifikacijos motyvuoti specialistai yra visada laukiami Statybos inspekcijoje, darbuotojams sudaromos sąlygos dirbti ir mokytis.  Daugelis mūsų darbuotojų be trikdžių gali darbuotis nuotoliniu būdu, taip derinant profesinę patirtį su mėgstamomis studijomis. Statybos inspekcija turi savo biurus ne tik sostinėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje bei kitur, todėl tikime kad studentams, kurie norės prisijungti – tai bus didelis privalumas.

Statybos inspekcijos rezultatų ir sėkmės pagrindas – profesionalūs, šiuolaikiški, sumanūs ir nuolat tobulėjantys darbuotojai, todėl tiek naujų darbuotojų pritraukimui, tiek jų įsiliejimui į komandą skiriamas didelis dėmesys. Naujomis iniciatyvomis, ambicijomis, idėjomis ir veržlumu pasižymintį naująjį darbuotoją pirmuosius tris mėnesius Statybos inspekcijoje globoja kuratorius. Pastebėta, jog šis tandemas duoda puikius rezultatus – taip užtikrinamas sklandaus įsiliejimo į darbo procesas bei komandinio darbo bei adaptacijos etapas.

Tikime, kad šių metų renginys „Karjeros dienos“ taps ne tiks įsimintina pažinties vieta tiems, kas ieško naujų profesinių iššūkių, bet ir puikia galimybe Statybos inspekcijai sutikti, susipažinti ir tęsti draugystę su naujaisiais talentais.