BDAR
gdpr

Statybos inspekcija: konsultuotis paprasta!

Data

2020 08 17

Įvertinimas
0
VTPSI foto.jpg

Vasara – palankus metas imtis namo statybos, tvorų tvėrimo ar vasarnamio remonto darbų. Siekdama padėti išvengti galimų pažeidimų ir užtikrinti saugius statybos procesus, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (Statybos inspekcija) yra pasiruošusi padėti, jei planuojant statybos darbus Jums kilo klausimų statybą ar teritorijų planavimą reglamentuojančių teisės aktų klausimais. Kadangi kliento pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis mums itin svarbus, šiuo metu esame pasiruošę suteikti Jums konsultaciją net šešiais skirtingais būdais. Jums belieka išsirinkti  priimtiniausią!

 

Bendruoju Statybos inspekcijos konsultacijų telefonu (8 5) 207 3333 į Jums kilusius klausimus atsakysime darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 9–16 valandomis. Primename, kad specialistų atsakymus taip pat galite gauti pateikę klausimus:

 

Dėl aktualių teisės aktų nuorodų galite kreiptis institucijos interneto svetainėje įdiegtos realaus laiko susirašinėjimo platformos priemonėmis http://vtpsi.lrv.lt/tiesiogines-konsultacijos-internetu-del-teises-aktu-aktualiu-redakciju-nuorodu.

 

Norite pasikonsultuoti asmenų aptarnavimo vietose? Tuomet nepamirškite iš anksto užsiregistruoti!

 

Statybos inspekcijos patalpose konsultacijos teikiamos iš anksto sutartu laiku ir tik konsultavimo valandomis. Išankstinėms konsultacijoms registruotis galite čia https://planuojustatyti.lt/consultations/.