2024-01-25

„Statykime kartu!“ – naujas elektroninis leidinys teritorijų planavimo ir statybos srities profesionalams

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) išleido naują elektroninį leidinį, kuriame aplinkos formavimo procesų dalyviai ras atsakymus į dažniausiai savivaldybių administracijų ir projektuotojų užduodamus klausimus, svarbiausias žinias apie pastarųjų metų teismų suformuotą teismų praktiką.

Šis, jau ketvirtas Statybos inspekcijos parengtas elektroninis leidinys „Statykime kartu!“, skirtas statybos inžinieriams, architektams, urbanistams, savivaldybių darbuotojams, teritorijų planuotojams ir visiems tiems, kurie įsitraukę į teritorijų planavimo ir statybos projektus. Leidinyje teritorijų planavimo ir statybos srities profesionalams atsakoma į dažniausiai Statybos inspekcijai savivaldybių administracijų ir projektuotojų užduodamus klausimus, pateikiama per pastaruosius metus teismų suformuotą aktualiausią teisminę praktiką bei skelbiama naudingų nuorodų.Tikimės, kad pateikta informacija bus aktuali ir naudinga, o veikdami išvien  užtikrinsime, kad teritorijos Lietuvoje būtų vystomos darniai, statiniai būtų saugūs.

Elektroninį leidinį „Statykime kartu!“ galite rasti Statybos inspekcijos internetiniame puslapyje. Jis prieinamas visiems, norintiems pasinaudoti patarimais ir gudrybėmis statybos projektuose.

„Statykime kartu!“ rengusi komanda tikisi, kad šis leidinys taps vertingu pagalbininku teritorijų planavimo ir statybos specialistams, suteiks įkvėpimo, naujų žinių ir praktinių įrankių kuriant darnią ir tvarią aplinką.