BDAR
gdpr

Svarbu: koronavirusui toliau plintant, Statybos inspekcija nuo kovo 13 d. klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu

Data

2020 02 28

Įvertinimas
2
andrew-neel-cckf4TsHAuw-unsplash.jpg

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija), siekdama sumažinti riziką koronaviruso (COVID-19) plitimui ir apsaugoti darbuotojų sveikatą, nuo 2020 m. kovo 13 d. stabdo klientų aptarnavimą asmenų aptarnavimo vietose. 

Statybos inspekcija informuoja, kad laikinai korespondenciją pateikti bus galima tik nuotoliniu būdu: paštu A. Vienuolio g. 8, 01104 Vilnius arba elektroniniu paštu info@vtpsi.lt (elektroniniu paštu teikiami dokumentai turi būti pasirašyti elektroniniu parašu arba pasirašyti ir skenuoti). Prašymai dėl nuotoliniu būdu teikiamų administracinių paslaugų teikiami per Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinę sistemą „Infostatyba“, per Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinę sistemą ir per Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų registrą.

Nors institucijoje stabdomas konsultacijų teikimas ir dokumentų priėmimas asmenų aptarnavimo vietose, pažymima, kad laikini pokyčiai nesutrikdys institucijos veiklos. Klientai ir toliau galės konsultuotis nuotolinėmis priemonėmis – telefonu, el. paštu, socialinio tinklo priemonėmis ir kt. „Laikinas asmenų aptarnavimo tvarkos pakeitimas įgyvendinamas siekiant minimizuoti viruso plitimo riziką, taip pat atsižvelgus į darbuotojų išsakytus prašymus“, – pažymi l. e. Statybos inspekcijos viršininko pareigas Renata Planutienė.

Konsultacijos statybos ir teritorijų planavimo klausimais bus teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 12:00 val. telefono numeriais: pirmadieniais ir trečiadieniais 8 611 33257 arba 8 613 79037, antradieniais ir ketvirtadieniais 8 613 79037 arba 8 640 58100, penktadieniais 8 613 04117 arba 8 640 58100. Taip pat galite kreiptis parašę el. laišką info@vtpsi.lt, užpildę formą Statybos inspekcijos interneto svetainėje (http://vtpsi.lrv.lt/lt/konsultacijos/elektroninis-paklausimas) ir parašę žinutę socialinio tinklo „Facebook“ priemonėmis (https://www.facebook.com/statybosinspekcija). Dėl aktualių teisės aktų nuorodų interesantai taip pat gali kreiptis institucijos interneto svetainėje įdiegtos realaus laiko susirašinėjimo platformos priemonėmis (http://vtpsi.lrv.lt/tiesiogines-konsultacijos-internetu-del-teises-aktu-aktualiu-redakciju-nuorodu).