BDAR
gdpr

Artimiausią parą bus tęsiami likusių IS „Infostatyba“ sutrikimų šalinimo darbai

Data

2021 07 22

Įvertinimas
2
Infostatyba2.png

Kadangi per pastarąsias dienas įgyvendinti informacinės sistemos „Infostatyba“ programiniai ir techniniai pakeitimai neišsprendė visų sistemos greitaveikos ir kitų pasikartojančių sutrikimų, bendradarbiaujant su vienomis didžiausių Lietuvos informacinių technologijų kompanijomis ir Aplinkos ministerijos atstovais tęsiami informacinės sistemos trikdžių diagnostikos ir sutrikimo priežasčių šalinimo darbai.  

Informuojame, kad buvo pašalinti sutrikimai susiję su GIS brėžinių įkėlimu bei dokumentų formavimu, tačiau siekiant atstatyti tinkamą sistemos veikimą ir pašalinti likusius trūkumus, per artimiausią parą bus įgyvendinti suderinti papildomi duomenų migravimo ir programavimo sprendimai išskirstant ir optimizuojant sistemos apkrovas. Tikimasi, kad įgyvendinami pakeitimai optimizuos greitaveiką, pašalins kitas vartotojams kylančias problemas.

Primename, kad informacinės sistemos „Infostatyba” sutrikimai galimai kilo dėl gedimų, susijusių su elektros tiekimu, Aplinkos ministerijos serverinėje. Atsižvelgiant į tai, kad sistemos sutrikimai nebuvo pašalinti su IT įmonėmis sudarytose informacinės sistemos techninės ir programinės įrangos palaikymo sutartyse nustatytais operatyviais terminais, tiekėjams bus taikomos  sankcijos.

Labai atsiprašome visų projektavimo ir statybos procesų dalyvių dėl šių kompleksinių informacinės sistemos sutrikimų. Dedame maksimalias pastangas, kad juos pašalinti kaip įmanoma operatyviau ir dėkojame už Jūsų kantrybę. Informaciją apie sutrikimų šalinimo eigą atnaujinsime nedelsiant – ją rasite Inspekcijos interneto svetainėje ir socialinio tinkle paskyroje.