BDAR
gdpr

Statybos inspekcijos darbuotojas, atsakingas už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą, kviečia pareiškėjus susitikti Kaune ir Klaipėdoje

Data

2023 01 19

Įvertinimas
0
Nuotraukos straipsniams III (18).jpg

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) kviečia į susitikimą su Statybos inspekcijos darbuotoju, atsakingu už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą, sausio 20 d. Kaune, o sausio 23 d.  – Klaipėdoje.

Gyvi susitikimai su pareiškėjais – viena iš Statybos inspekcijos priemonių, kuria skatinama gyventojus būti socialiai atsakingais ir pranešti apie galimus Statybos inspekcijos darbuotojų nusižengimus. Tai žingsnis, kuriuo rodome tvirtą pasiryžimą korupcijos atsparios aplinkos kūrime ir gyventojų antikorupcinio sąmoningumo didinime.

Jei Jums kilo abejonių dėl Statybos inspekcijos darbuotojų veiklos skaidrumo Kaune ar Klaipėdoje, bet nepageidaujate teikti pranešimų per anoniminę dėžutę ar „Pasitikėjimo liniją“ (t. y. pasinaudoti įdiegtais bekontakčiais pranešimo apie galimas korupcijos apraiškas sprendimais), Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnas Saulius Puidokas lauks Jūsų:

  • Kaune, sausio 20 d. nuo 9.00 val. iki 15 val.,  adresu L. Sapiegos g. 12;
  • Klaipėdoje, sausio 23 d.  adresu Danės g. 17, nuo 9.00 val. iki 16 val.

Prieš atvykdami nepamirškite susisiekti su imuniteto pareigūnu Sauliumi Puidoku telefono numeriu 8 687 38700 ar el. paštu [email protected] bei sutarti dėl Jums tinkamo susitikimo laiko. Statybos inspekcija informuoja, kad užtikrins visų besikreipusiųjų konfidencialumą ir dėkoja už pagalbą prisidedant prie įstaigos veiklos skaidrumo didinimo.

Kurdama skaidrios įstaigos kultūrą Statybos inspekcija taiko nulinės tolerancijos korupcijai politiką ir yra įsipareigojusi ne tik vykdyti korupcijos prevencijos kompleksinių priemonių ir veiksmų planą, bet ir viešinti visus nustatytus korupcijos ar sukčiavimo atvejus. Apie bet kokius bandymus papirkti Statybos inspekcijos darbuotojus nedelsiant informuojame Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą.

Primename, kad saugiai ir paprastai pranešti apie Statybos inspekcijos darbuotojų su korupcija susijusius veiksmus, neveikimą ar netinkamą pareigų vykdymą galima interneto svetainės skyriuje „Pasitikėjimo linija“ užpildžius elektroninę pranešimo formą.