BDAR
gdpr

Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnai liepos 28 d. kviečia pareiškėjus susitikti Panevėžyje ir Šiauliuose

Data

2022 07 26

Įvertinimas
0
Straipsniams (8).jpg

Liepos 28 dieną nuo 9 iki 17 val. Panevėžyje, Respublikos g. 38, ir Šiauliuose, Vilniaus g. 263, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcijos) imuniteto pareigūnai kviečia susitikti pareiškėjus, kuriems kyla abejonių dėl Statybos inspekcijos darbuotojų veiklos skaidrumo.

Korupcijai atsparios aplinkos kūrimą sudaro įvairios korupcijos prevencijos priemonės, viena iš jų – gyventojų antikorupcinio sąmoningumo didinimas. Šia priemone skatiname gyventojus būti socialiai atsakingus ir pranešti apie galimus Statybos inspekcijos darbuotojų nusižengimus. Siekdama didinti pasitikėjimą vykdoma veikla ir užkirsti kelią bet kokioms korupcijos ar kyšininkavimo apraiškoms, Statybos inspekcija savo veikloje taiko nulinės tolerancijos principus.  

Esame įsitikinę, kad aktyviai taikomos antikorupcinės priemonės viešajame sektoriuje leidžia užtikrinti skaidrią veiklą ir užkerta kelią netoleruotino korupcinio elgesio apraiškoms. Primename, kad apie bet kokius bandymus papirkti Statybos inspekcijos darbuotojus nedelsiant informuojame Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą.

Statybos inspekcija vertina tiek gyventojų, tiek darbuotojų sąžiningumą ir atvirumą bei skatina nenutylėti apie profesinės etikos pažeidimus, galimus interesų konfliktus, kitus nusižengimus, nusikalstamas ar neleistinas veikas.

Saugiai ir paprastai pranešti apie Statybos inspekcijos darbuotojų su korupcija susijusius veiksmus, neveikimą ar netinkamą pareigų vykdymą galima pateikti interneto svetainės skyriaus „Pasitikėjimo linija“ poskyryje „Elektroninė pranešimo forma“ užpildžius nurodytą elektroninę formą.