BDAR
gdpr

Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnas kviečia pareiškėjus susitikti Klaipėdoje

Data

2022 06 27

Įvertinimas
0
Nuotraukos straipsniams II (13).jpg

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) 2022 m. birželio 28 ir 29 dienomis kviečia į susitikimus su imuniteto pareigūnu Klaipėdoje.

Birželio 28 d. nuo 14.00 iki 17.00 val., o 29 dieną nuo 8.00 iki 12.00 val. su Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnu galite susitikti Klaipėdoje, adresu Danės g. 17, Klaipėda. Statybos inspekcija informuoja, kad bent vieną dieną per dvi savaites Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnas dirba nuo Vilniaus nutolusiuose Lietuvos miestuose, kuriuose ne tik atlieka priskirtas tyrimo padaliniuose funkcijas, bet ir kviečia į susitikimą visus pareiškėjus, kuriems kilo abejonių dėl Statybos inspekcijos darbuotojų veiklos skaidrumo.

Statybos inspekcija pažymi, kad prie didelių pokyčių korupcijos prevencijos srityje reikšmingai prisidėjo ir aktyvi įstaigos imuniteto pareigūno veikla, jo sėkmingas bendradarbiavimas su vidiniais ir išoriniais pareiškėjais, statybos procesų dalyviais. Todėl jeigu esate susidūrę su galimomis Statybos inspekcijos darbuotojų korupcijos apraiškomis Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone, tačiau nepageidaujate pranešimo pateikti bekontakčiu būdu, kviečiame pranešėjus susisiekti su imuniteto pareigūnu Sauliumi Puidoku tiesiogiai telefono numeriu 8 687 38700 ar el. paštu [email protected] ir sutarti dėl Jums tinkamos susitikimo vietos ir laiko. Statybos inspekcija informuoja, kad užtikrins visų besikreipusiųjų konfidencialumą ir dėkoja už pagalbą prisidedant prie įstaigos veiklos skaidrumo didinimo.

Statybos inspekcija primena, kad  savo veikloje laikosi nulinės tolerancijos korupcijai politikos. Nulinė dovanų politika, teritorinio principo vykdant priežiūros funkcijas atsisakymas, paslaugų statybos srityje skaitmenizacija ir automatinis prašymų suteikti paslaugas statybos srityje skirstymas visoje šalies teritorijoje dirbantiems statybos inspektoriams – tai tik dalis Statybos inspekcijos sėkmingai taikomų priemonių siekiant mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę statybos srityje.