BDAR
gdpr

Statybos inspekcijos imuniteto pareigūnas kviečia pareiškėjus susitikti Utenoje

Data

2022 06 07

Įvertinimas
0
2 Nuotraukos straipsniams (3).png

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) 2022 m. birželio 9 d. kviečia į susitikimą su imuniteto pareigūnu Utenoje. 

Jeigu esate susidūrę su galimomis Statybos inspekcijos darbuotojų korupcijos apraiškomis Utenoje ar Utenos rajone, tačiau nepageidaujate pranešimo pateikti bekontakčiu būdu, kviečiame pranešėjus susisiekti su imuniteto pareigūnu Sauliumi Puidoku tiesiogiai telefono numeriu 8 687 38700 ar el. paštu [email protected] ir sutarti dėl Jums tinkamos susitikimo vietos ir laiko. Statybos inspekcija informuoja, kad užtikrins visų besikreipusiųjų konfidencialumą ir dėkoja už pagalbą prisidedant prie įstaigos veiklos skaidrumo didinimo.

Statybos inspekcija pažymi, kad prie didelių pokyčių korupcijos prevencijos srityje reikšmingai prisidėjo ir aktyvi įstaigos imuniteto pareigūno veikla, jo sėkmingas bendradarbiavimas su vidiniais ir išoriniais pareiškėjais, statybos procesų dalyviais. Statybos inspekcijos imuniteto pareigūno atlikti tyrimai, į informacines sistemas įkeltų duomenų auditai, viešųjų ir privačių interesų derinimo patikrinimai, aktyvus bendradarbiavimas su Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba operatyviai keičiantis surinkta informacija jau davė pirmuosius rezultatus. Kaip skelbta anksčiau, vien per pastaruosius metus Statybos inspekcijos imuniteto tarnybos surinktos informacijos pagrindu pradėta daugiau kaip 10 ikiteisminių tyrimų statybos procesų dalyviams, o Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai pradėjus anksčiau skelbtą didelio masto tyrimą statybos srityje, nedelsiant atsisveikinta ir su 4 Statybos inspekcijos darbuotojais, kurie savo veiksmais išdavė įstaigos vertybes ir tikslus, savo elgesiu paniekino organizaciją ir savo kolegas.