BDAR
gdpr

Susitikime su savivaldybių administracijų atstovais – svarbios statybų temos

Data

2021 07 08

Įvertinimas
0
susitikimas.jpg

Šiandien įvyko Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (toliau – Statybos inspekcija) organizuotas susitikimas su savivaldybių administracijų atstovais. Šį kartą diskusijoje dalyvavo Kauno miesto, Akmenės, Joniškio, Kalvarijos, Kauno, Plungės Prienų, rajonų savivaldybių atstovai.

 

Statybos inspekcijos specialistai svečius informavo apie statybą leidžiančių dokumentų (SLD) teisėtumo patikrinimų metu dažniausiai nustatomus pažeidimus, interesantų keliamus svarbiausius klausimus dėl SLD išdavimo, atsakė į klausimus. Susitikimas buvo naudingas abiem pusėms – kartu ne tik aptartos iškeltos problemos, bet ir ieškota jų sprendimo būdų.

 

Statybos inspekcija, siekdama, kad teritorijų plėtra būtų darni, o statomi statiniai – saugūs, glaudžiai bendradarbiauja ir aktyviai diskutuoja su Lietuvos savivaldybių atstovais, kitais teritorijų planavimo ir statybos procesų dalyviais. Šiemet tai jau trečias įvykęs susitikimas su savivaldybių atstovais.

Tikimės, kad nuolat rengiami susitikimai palengvins savivaldos darbo procesą ir padės savivaldybių darbuotojams  išvengti klaidų išduodant SLD“, – pabrėžė Statybos inspekcijos viršininkė Eglė Kuklierienė.

 

Lietuvos savivaldybių administracijų darbuotojų apklausa parodė, kad daugiau nei 93 proc. savivaldybių administracijos darbuotojų Statybos inspekcijos organizuojamus konsultacinius seminarus statybos ir teritorijų planavimo klausimais laiko  efektyviais ir naudingais bei pripažįsta, kad šios priemonės palengvina ir pagerina savivaldos darbo procesą.

 

Statybos inspekcija dėkoja dalyvavusiems ir kviečia kitų savivaldybių administracijų atstovus, taip pat ir visus teritorijų planavimo ir statybos procesų dalyvius aktyviai bendradarbiauti ir dalytis patirtimi. Statykime kartu