BDAR
gdpr

Svarbu! Atlikus programavimo ir sistemos atnaujinimo darbus IS „Infostatyba“ sutrikimai pašalinti

Data

2021 07 23

Įvertinimas
2
Nuotraukos straipsniams_postams (9).png

Informuojame, kad vakar ir šiąnakt atlikus planuotus papildomus duomenų migravimo, programavimo ir atnaujinimo darbus buvo atkurtas tinkamas informacinės sistemos „Infostatyba“ veikimas ir greitaveika.

 

Primename, kad sutrikimai, susiję su GIS brėžinių įkėlimu bei dokumentų formavimu, pašalinti 2021-07-22. Nors lėtesnis nei įprasta sistemos veikimas atstatytas 2021-07-22 popiet, tačiau tinkama jos greitaveika atkurta šiąnakt atlikus papildomus programavimo ir atnaujinimo darbus.

 

Nežymiai daliai deklaracijų apie statybos užbaigimą tvirtinimo paslaugos klientų kylančios problemos bus visiškai pašalintos atlikus papildomą sistemos aplikacijos atnaujinimą, o laikinai jos operatyviai išsprendžiamos rankiniu būdu, gavus kliento pranešimą.

 

Kviečiame esant papildomų klausimų dėl sistemos veikimo ar susidūrus su bet kokiomis problemomis dirbant su informacine sistema, kreiptis į Informacinių sistemų valdymo skyriaus specialistus Tomą Raščių, tel. 8 640 65384, el. p. t.rascius@vtpsi.lt, arba Jaunių Krivicką, tel. 8 671 54046, el. p. j.krivickas@vtpsi.lt.

 

Labai atsiprašome visų projektavimo ir statybos procesų dalyvių dėl kilusių kompleksinių informacinės sistemos sutrikimų ir dėkojame už Jūsų kantrybę.