BDAR
gdpr

Kviečiame susipažinti su lapkričio 4 d. paleidžiamos modernizuotos IS „Infostatyba“ naudojimo instrukcijomis

Data

2021 10 27

Įvertinimas
11
infostatyba 10 28.png

Lapkričio 4 d. bus paleista modernizuota Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinė sistema „Infostatyba“ (IS „Infostatyba”), pasiekiama per Topografijos, inžinerinės infrastruktūros, teritorijų planavimo ir statybos elektroninių vartų informacinę sistemą (Vartai) adresu www.planuojustatau.lt.

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) kviečia klientus susipažinti su įstaigos paruoštomis prisijungimo ir darbo su Vartų sistema ir modernizuota IS „Infostatyba“ instrukcijomis.

 

Statybos inspekcija primena, kad atliekant didelės apimties duomenų migravimo į Vartų platformą darbus IS „Infostatyba“ klientams nebus pasiekiama nuo spalio 30 d. (šeštadienio) 8 val.  

Modernizuota sistema Vartų platformoje www.planuojustatau.lt pradės veikti ne vėliau kaip lapkričio 4 d. (ketvirtadienį) 8 val. ryto.

Pažymima, kad visi iki senos sistemos išjungimo pradėti procesai ir pateikti prašymai automatiškai bus perkelti į modernizuotą sistemos versiją, todėl vartotojams dėl to rūpintis ar imtis kokių nors papildomų veiksmų nereikia.

Informacinės sistemos klientai visus aktyvius prašymus, pateiktus po 2021-11-04, galės bet kada rasti Vartų skiltyje „Paslaugos“ bei „Mano statybos“ (pasiekiama per Statau srities informaciją), o informaciją apie jų nagrinėjimo eigą gaus vos prisijungę prie Vartų platformos asmeniniais pranešimais skiltyje „Pranešimai“. Archyvinius dokumentus ir prašymus, pateiktus iki 2021-11-03, klientai galės rasti  skiltyje „Mano statybos“.

Su instrukcija, kaip prie Vartų turėtų jungtis ir kokius veiksmus atlikti sistemos vidiniai vartotojai (subjektai per IS „Infostatyba“ teikiantys paslaugas ir vykdantys statybos valstybinę priežiūrą) galima susipažinti čia.

Statybos inspekcija taip pat kviečia susipažinti su naujų ir modernizuotų paslaugų naudojimo vaizdo instrukcijomis.

 

Kilus klausimų klientai galės kreiptis į Statybos inspekcijos konsultantų komandą bendruoju konsultavimo telefonu (8 5) 207 3333 (pastarieji su konsultantu teisės aktų taikymo klausimais bus sujungti paspaudę skaičių „1“, IS „Infostatyba“ naudojimo klausimais – skaičių „2“, teritorijų planavimo informacinių sistemų klausimais – skaičių „3“, prisijungimo prie Vartų klausimais – skaičių „4“).  

Susidūrę su bet kokiais sistemos trikdžiais, informaciją apie juos galės pateikti ir el. paštu infostatyba.pagalba@asseco.lt.

Susidūrę su bet kokiais Vartų trikdžiais (jei nepavyksta prisijungti), informaciją apie juos pateikite el. paštu vartai@vtpsi.lt.

 

Plačiau apie IS „Infostatyba“ pokyčius ir klientų laukiančias naujoves kviečiame skaityti čia:  https://vtpsi.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-is-infostatyba-vartotojams-kokie-pokyciai-laukia-nuo-lapkricio-4-d.