BDAR
gdpr

Startavo modernizuota informacinė sistema „Infostatyba“: svarbiausia informacija klientams

Data

2021 11 04

Įvertinimas
2
11 04 inf.png

Šiandien 8 val. ryto per Topografijos, inžinerinės infrastruktūros, teritorijų planavimo ir statybos elektroninių vartų informacinę sistemą (Vartai), pasiekiamą adresu www.planuojustatau.lt pradeda veikti modernizuota Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinė sistema „Infostatyba“ (IS „Infostatyba“), tad primename, ką svarbu žinoti kiekvienam sistemos vartotojui.

Visi IS „Infostatyba“ išoriniai vartotojai norėdami sėkmingai prisijungti prie modernizuotos IS „Infostatyba“ ir ja naudotis, turi autentifikuotis per e-valdžios vartus.

IS „Infostatyba“ tvarkytojai (savivaldybių administracijų ir kitų institucijų darbuotojai) pirmą kartą jungdamiesi į Vartus turi autentifikuotis per e-valdžios vartus ir savo profilį susieti su esamu IS „Infostatyba“ profiliu.

Visi iki senos sistemos išjungimo pradėti procesai ir pateikti prašymai yra automatiškai perkelti į modernizuotą sistemos versiją, todėl vartotojams dėl to rūpintis ar imtis kokių nors papildomų veiksmų nereikia.

Per IS „Infostatyba“ prašymus teikiantys  asmenys nuo šiol juos pasirašyti galės tik kvalifikuotu el. parašu.

Naujų ir modernizuotų paslaugų naudojimo vaizdo instrukcijos padės susipažinti su sistemos funkcinėmis galimybėmis ir geriau orientuotis atnaujintoje sistemoje. Pastarąsias galite rasti čia.

Kilus klausimų kreipkitės bendruoju konsultavimo telefonu (8 5) 207 3333 (norėdami gauti konsultaciją teisės aktų taikymo klausimais spauskite skaičių „1“, IS „Infostatyba“ naudojimo klausimais – skaičių „2“, teritorijų planavimo informacinių sistemų klausimais – skaičių „3“, prisijungimo prie Vartų klausimais – skaičių „4“).

Susidūrę su bet kokiais Statau srities trikdžiais, informaciją apie juos pateikite el. paštu [email protected].

Susidūrę su bet kokiais Vartų trikdžiais (jei nepavyksta prisijungti), informaciją apie juos pateikite el. paštu [email protected].

Plačiau apie IS „Infostatyba“ pokyčius ir klientų laukiančias naujoves kviečiame skaityti čia: 

https://vtpsi.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-is-infostatyba-vartotojams-kokie-pokyciai-laukia-nuo-lapkricio-4-d

https://vtpsi.lrv.lt/lt/naujienos/kvieciame-susipazinti-su-lapkricio-4-d-paleidziamos-modernizuotos-is-infostatyba-naudojimo-instrukcijomis